درباره ما
درباره ما
---------------------------------------------------
خانه درباره ما

مجموعه تعطیلات رویایی در سال 1383 تاسیس شد و از ابتدا فعالیت خود را بااستفاده از دانش ،تجربه و مدیران متخصص در زمینه ارائه خدمات مسافرتی و گردشگری با اخذ مجوز از وزارت (سازمان سابق) میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آغاز کرده است.هدف اولیه و اصلی تعطیلات رویایی ارائه خدماتی متفاوت بوده است.
تعطیلات رویایی ارایه خدمات متناسب با سلایق و نیازهای مشتریان و با کیفیت و قیمت مناسب را به عنوان راهکار اجرای استراتژی خود انتخاب کرده است. در تعطیلات رویایی به جای ارایه بسته های مسافرتی از پیش آماده شده (که سایر موسسات نیز قابلیت ارایه آن را دارند)، سعی می‌شود با شناسایی دقیق نیاز و سلیقه مشتریان، پیشنهاد مناسب طراحی و عرضه شود.
کیفیت ارایه خدمات شرط لازم برای رضایت مشتری است. بنابراین تعطیلات رویایی با انتخاب دقیق تامین‌کنندگان امکانات و تسهیلات سفر، می‌کوشد کیفیت مورد انتظار مشتری را به وی عرضه نماید. کارایی عملیاتی تعطیلات رویایی موجب می‌شود این خدمات با قیمتی رقابتی عرضه شوند.
تعطیلات رویایی از سال 2016 با توجه به تغییرات نرخ ارز، علاوه بر انجام تورهای لوکس، تورهای اقتصادی خود را با حمایت شرکت یوروپاموندو در ایران عرضه کرد، تعطیلات رویایی نماینده انحصاری فروش تورهای این شرکت در ایران است.
شرکت یوروپاموندو بعنوان یکی از شرکای تجاری شرکت جی تی بی ( با 125 سال سابقه تور گردانی در ژاپن)، در حال حاضر حدود 480 تور بصورت پکیج کامل و بیش از 600 تور ترکیبی برای قاره اروپا، قاره امریکا ، آسیا و آفریقا بصورت هفتگی و دوره ای برگزار می کند.
خدمات شرکت یوروپاموندو Coach Base بوده و در تمامی تورهای از راهنماهای متخصص و مسلط به زبانهای محلی و انگلیسی و نیز خودروهای جمعی و اختصاصی توریستی استفاده می کند سفر با تورهای این شرکت ، تجربه ای منحصر به قرد برای مسافران محسوب شده و در این سفرها علاوه بر آشنایی و بازدید از اماکن زیبای توریستی می توانند با سایر مسافرین از نقاط دیگر جهان نیزهمراه باشند، برای گروههای بالاتر از 20 نفر، تور ها بصورت کاملا اختصاصی و با راهنماهای فارسی زبان اجرا می شود
فعالیت های مجموعه در زمینه های زیر در حال اجراست:

© 2018 Europamundo . All Rights Reserved.