سوالات متداول
سوالات متداول
---------------------------------------------------
خانه سوالات متداول
آیا قیمت تورها ثابت است؟
هزینه تور در تمام طول مدت سال اعم از تابستان ، نوروز و یا سایر زمان ها ثابت و بدون تغییر . برای هر شب معادل 235 یورو می باشد. هزینه تور برای کلیه مسیرها و شهرها و کشورها ثابت می باشد.
آیا امکان اضافه یا کم کردن برنامه و مدت سفر را دارم ؟
هتلها ، برنامه سفر و زمان بندی اقامت در شهرها در طول سفر از پیش تعیین شده و غیر قابل تغییر است ، ولی مشتریان می توانند به ابتدا و یا انتهای سفر خود در مبدا یا مقصد سفر با هماهنگی قبلی مدتی را اضافه کنند
وسیله نقلیه بین شهرها اتوبوس های توریستی استاندارد اروپا خواهد بود
با توجه به ثابت بودن برنامه ها ، مشتریان می توانند برنامه های سفر خود را از یکسال قبل رزرو کنند و از اجرای آن یقین داشته باشند.
مسافرین می توانند با توجه به مسیر تور انتخاب شده از بین راه ( شهرهای مسیر تور ) به تور ملحق شوند و در ادامه ، همراه گروه باشند.
تور به دلیل نرسیدن به حد نصاب کنسل خواهد شد؟
تورها به دلیل عدم حد نصاب کنسل نخواهند شد و تور ها حتی با یک نفر از هر آژانس برگزار خواهد شد
هزینه کنسلی بابت عدم صدور ویزا چقدر است؟
در صورت ریجکت شدن ویزا مشروط به ارائه اسناد و مدارک ریجکتی، تنها 25 یورو به عنوان خسارت از هر نفر دریافت می شود مشروط بر اینکه تور شامل پرواز یا قطار یا کشتی در بین سفر نباشد
آیا در طول اجرای تور راهنما همراه تور خواهد بود؟
یک راهنما در طول تور شما را همراهی خواهد کرد. در صورتی که افرادی که به زبان دیگری صحبت می کنند در همان تور سفر کنند، ممکن است راهنمای دومی برای کمک به آنها وجود داشته باشد. علاوه بر این، در بسیاری از شهرها، راهنمایان محلی اطلاعات را در بازدید از برخی مقاصد گسترش و تعمیق خواهند داد.
قیمت تورها با توجه به فصل برگزاری تغییر خواهد کرد؟
قیمت تورها معموال حداقل برای دو سال ثابت بوده و مسافرین می توانند اقدام به پیش خرید تور برای تا 24 ماه بعد داشته باشند
تقویم تاریخی قیمت گذاری تورهای یوروپاموندو کاملا مطابق با تقویم شمسی ایران بوده و از ابتدای بهار تا پایان اسفند ماه را شامل می شود، تغییرات قیمت سالهای بعد بر همین مبنا اعلام می شود
مسافر با نام چه آژانسی به سفارت معرفی می شود؟
درصورت نیاز آژانس می تواند نامه معرفی به سفارت را به نام خود راسا دریافت و مسافرین را به سفارت برای دریافت ویزا معرفی نماید.
زمان تحویل مدارک به مسافر چه موقع است؟
پس از تایید نهایی رزرو بلا فاصله کلیه مدارک مورد نیاز مسافر صادر شده و می تواند تحویل وی گردد
آیا آژانس ها می توانند بروشور اختصاصی برای خود داشته باشند؟
هر آژانس می تواند برای تور مد نظر خود یک بروشور اختصاصی کامل در مدت کمتر از 5 دقیقه با لوگو و آدرس خود تولید کند
از کجا تور های یوروپاموندو را خرید کنیم ؟
در سایت و در منوی از کجا می توانم خرید کنم where to buy مشتریان اعم از آژانس ها یا مسافرین را راهنمایی می کند که با توجه به کشور محل اقامت خود نزدیکترین آژانس که نمایندگی فروش تورهای یوروپاموندو را دارد پیدا کرده و به آن مراجعه کنند
چگونه مدارک خود را از روی سایت دریافت کنم؟
وارد سایت شوید در قسمت go my trip کد رزرو و نام یکی از مسافرین را وارد کنید تا به صفحه بعد بروید.در این صفحه به کلیه مدارک دسترسی خواهید داشت ، در قسمت passenger information شما به واچر هتل،نامه معرفی به سفارت به صورت فایل پی دی اف دسترسی خواهید داشت.
علامت های دایره ای روی تورهای به چه معنی است؟
Sector yes (امکان انتخاب یک بخش از تور) : شما می توانید تنها بخشی از سفر را که می‌خواهید رزرو کنید-حتی یک روز! - این ویژگی به مشتری های ما این امکان را می‌دهد که به هر توری که بخواهند، در هر زمانی به مدت دلخواه ملحق شوند شما می توانید سفر خودتان را داشته باشید و در هر بخش که دوست داشتید با تورهای ما همراه شوید Availability online (شب های اضافی): شما می توانید شب های بیشتری را به ابتدای انتهای سفرتان اضافه کنیم این خدمت همواره شامل صبحانه می شود در این صورت شما زمان بیشتری را در هر کدام از شهر های مسیر خود خواهید داشت. Stop yes ( ایجاد وقفه در طول سفر):بسیاری از تور های یوروپاموندو هر هفته و تمام سال برگزار می شوند. اگر شما بخواهید می توانید با ما تماس بگیرید و یا با پرداخت اندکی هزینه اضافی، شما می توانید از تور خارج شوید و بعدا سفرتان را ادامه دهید. این توقف به مسافران کمک می‌کند تا کشورها را بهتر بشناسند. Rotary ( تور های چرخشی): بسیاری از سفرهای یوروپاموندو چرخشی اند این یعنی زمانی که یک سفر به پایان می‌رسد بلافاصله دیگری آغاز می شود. این قابلیت بدین معنی است که شما می توانید سفرتان را از هر نقطه‌ای از تور که دوست دارید یا به شما گزینه ی پرواز بهتری میدهد آغاز کنید ، البته با همان قیمت.
چه تخفیف هایی شامل مسافرین می شود؟
به کودکان زیر 3 سال 80% تخفیف تعلق میگیرد.

به کودکان 3 تا 9 سال 40% تخفیف تعلق میگیرد.

به کودکان 9 تا 15 سال 10% تخفیف تعلق میگیرد.

به نفر سوم در مسافرت های 3 نفره 15% تخفیف تعلق میگیرد.

و به مسافرینی که قبلا با یوروپاموندو سفر کرده اند 5% تخفیف تعلق میگیرد.
چه کسانی می توانند از سایت استفاده کنند؟
آژانس هایی که ساین ندارند: همکارانی که ساین دریافت نکرده اند هم میتوانند به بسیاری از امکانات برای رزرواسیون ،آموزش سایت، دریافت بروشور شخصی، دسترسی داشته باشند ، برای آنها امکان این وجود دارد که بروشور با نام و آرم شرکت را ازسایت تهیه کنند ، در قسمت آکادمی به طور کامل در مورد سایت و تور ها اطلاعات کسب کنند، تور های مختلف را در سایت مشاهده کنند،محاسبه قیمت کرده و قیمت تمام شده را به مسافران اعلام کنند ، برای نهایی کردن تور همانجا داخل سایت درخواست را برای ماارسال کنند و بعد از بررسی کانفرم میشود. و حتی برای دریافت مدارک برای تحویل به سفارت از داخل سایت میتوانند اقدام کنند.
چطور می توانم یک تور را رزرو کنم ؟
بخش بسیار مهم این سایت Find your tour است که در این قسمت شما امکان مشاهده ی همه ی تور ها را خواهید داشت . وقتی روی این قسمت کلیک کنید دو بخش مولتی فیلتر و سرچ تور را میبینید که در قیمت سرچ تور اگر نام یا کد یک تور را میدانید میتوانید به راحتی آنرا پیدا کنید اما اگر قسط دارید همه ی تور هارا مشاهده کنید روی مولتی فیلتر کلیک کنید و در صفحه ی جدید همه ی تور ها قابل مشاهده میباشد همچنین امکان اعمال فیلتر نیز میباشد
خدماتی که یوروپاموندو ارائه می دهد چیست؟
تورهای اختصاصی در مسیر های خاص : یوروپاموندو در مسیرهای خاص مثل عربستان،کانادا،آمریکا،مصر و.. تعدادی تور ، فقط در همان کشور برگزار میکند . این تور ها در سایت قابل مشاهده میباشد .

تورهای وی آی پی:
در تور های وی آی پی مسیر و برنامه ی تور تغییری نمیکند اما ترانسفر جداگانه دارد با دیگر اعضای تور نخواهید بود و خدمات تور به صورت کاملا جداگانه برای تعداد نفرات شما ارائه داده میشود . و امکان برگزار شدن طبق تاریخ درخواستی مسافر وجود دارد ، دارای لیدر اختصاصی میباشند و برای رزرو این تو ها میتوانید درخواست خود را به همراه تاریخ و تعداد افراد به ما اعلام کنید تا نرخ خدمت شما اعلام شود.

تور های نرمال هفتگی:
اکثر تور ها هر هفته در تعداد روز های مشخص برگزار میشوند. این تور ها را به همراه تاریخ ها و روزهای برگزاری میتوانید در قسمت search your tour /مولتی فیلتر مشاهده کنید

تورهای fit :
این تور ها فقط بر اساس برنامه ی سفری که مسافر درخواست میکند برگزار میشود .برای این تور ها باید درخواست را برای ما ارسال کرده و در صورت امکان نرخ را به شما اعلام کنیم.
خدمات جداگانه شامل هتل، اتوبوس و ...: یوروپاموندو خدمات جداگانه هم مثل هتل تک و ترانسفر تک هم ارائه میدهد برای دریافت این خدمات باید درخواست خود را برای ما ارسال کنید و ما برای شما اقدام کنیم
اگر آژانس ساین داشته باشد می تواند خدمات را مستقیما از روی سایت رزرو کند

تورهای یوروپاموندو
به صورت کلی تور های یوروپاموندو تورهای اکونومی کلاس هستند بنابراین دارای هتل های لوکس 5 ستاره نمی باشند اما در صورت درخواست مسافر امکان رزرو این هتل ها نیز وجود دارد . یوروپاموندو هم تور های تک مسیر و هم تور های ترکیبی دارد که هم به صورت انفرادی هم گروهی قابل رزرو میباشد.

تورهای ارزان قیمت:
وارد سایت یوروپاموندو شده از قسمت find your tour/ مولتی فیلتر ، در قسمت فیلتر بالای صفحه قیمت را روی عدد مورد نظر قرار داده و از بین آنها یک تور را انتخاب میکنیم و روی علامت بروشور که روی آن قرار دارد کلیک کرده و پس از انتخاب طرح آن اطلاعات مثل لوگو،نام و اطلاعات شرکت یا آژانس و یا شخص و.. را وارد کرده و به صورت پی دی اف دانلود میکنیم.

تورهای تریپ استایل:
وارد سایت یوروپاموندو شده از قسمت find your tour/ مولتی فیلتر ، در قسمت فیلتر بالای صفحه آیکون تریپ استایل را تیک زده و از بین تور های پیدا شده تور مدنظر را انتخاب میکنیم و روی علامت بروشور که روی آن قرار دارد کلیک کرده و پس از انتخاب طرح آن اطلاعات مثل لوگو،نام و اطلاعات شرکت یا آژانس و یا شخص و.. را وارد کرده و به صورت پی دی اف دانلود میکنیم

تورهای تک مقصد
در یوروپاموندو این آپشن اضافه شده که شما میتوانید در یک کشور فقط به یک شهر سفر کنید و از آن لذت ببرید(اصطلاحا mother tours) برای تهیه بروشور این تور ها درقسمت tour/ مولتی فیلتر ، در قسمت فیلتر بالای صفحه آیکون تعداد روز را بین 3 تا 5 روز قرار داده و مسیر های مادر را مشاهده کنید سپس تور مدنظر را انتخاب میکنیم و روی علامت بروشور که روی آن قرار دارد کلیک کرده و پس از انتخاب طرح آن اطلاعات مثل لوگو،نام و اطلاعات شرکت یا آژانس و یا شخص و.. را وارد کرده و به صورت پی دی اف دانلود میکنیم.
چطور بروشور اختصاصی با آرم آژانس خودمان تهیه کنیم ؟
در یوروپاموندو امکان این وجود دارد که هر آژانس یا شرکت به صورت جداگانه با لوگو و اسم خود بروشور تور ها را دریافت کنند.این بروشور ها میتواند به صورت تور های ترکیبی یا تک،تور های کلی در یک کشور،تورهای کلی در یک قاره باشد. برای تهیه این بروشور ها لازم است مراحل زیر را انجام دهید: وارد سایت یوروپاموندو www.europamundo.com شوید در قسمت find your tour بخش مولتی فیلتر ا انتخاب کنید بعد از مشاهذه تور ها بر روی هر توری که انتخاب کردید یک علامت بروشور میبیبنید که اگر بر روی آن کلیک کنید میتوانید طرح های مختلف بروشورها را ببینید و انتخاب کنید و توضیحات اضافه را وارد کرده و و در قسمت مربوط لوگوی شرکت را آپلود کنید و به صورت پی دی اف ذخیره کنید و یا آن را برای آدرس ایمیلی که در همین قسمت ثبت می کنید مستقیما ارسال کنید بروشور با نام مسافر یا شرکت غیر مسافرتی : در سایت در قسمت find your tour/مولتی فیلتر هر توری که انتخاب کردید یک علامت بروشور میبیبنید که اگر انرا کلیک کنید میتوانید طرح ها بروشور را ببینید و انتخاب کنید و توضیحات اضافه را وارد کرده و و در قسمت تایتل نام شخص را وارد کنید.
نحوه تسویه حساب با یوروپاموندو چگونه است؟
صورتحساب ماهانه برای نماینده ها ارسال می شود و طرفین موظف هستن در پایان هر ماه کلیه حساب های فی مابین را رسیدگی و تسویه نمایند

دریافت پیش پرداخت
پیش دریافت نقدی : قبل از کانفرم نهایی تور آژانس باید 50% مبلغ تور را به صورت یورویی پرداخت کند 50% را محاسبه کرده و به صورت مکتوب به آژانس اعلام میکنیم.سپس پس از دریافت پول در ورد به صورت نقدی به صورت مکتوب مینویسیم که چه مبلغی از چه شخصی در چه تاریخی دریافت شد و به همراه مهر و امضا تحویل داده ،یک کپی را برای خودمان نگه داشته و بعد از اینکه تور را کانفرم کردیم به برگه ی اطلاعات رزرو منگنه میکنیم .

حتما مبلغ دریافتی باید در ژنیک همان لحظه ثبت کردد و رسید ژنیک هم به اطلاعات رزرو ضمیمه شود.

پیش دریافت غیر نقدی : قبل از کانفرم نهایی تور آژانس باید 50% مبلغ تور را به صورت یورویی پرداخت کند . 50% را محاسبه کرده و به صورت مکتوب به آژانس اعلام میکنیم . آژانس مبلغ را بعد از اینکه به حساب یورویی پرداخت کرد باید عکس رسید را ارسال کند و این عکس را ضمیمه برگه ی اطلاعات رزرو میکنیم.
در چه زمانی باید تسویه حساب کامل انجام شود؟
قبولی ویزا : بعد از قبولی ویزا 50% باقی مانده به آژانس اعلام میشود و به یکی از دو روش نقدی یا انتقال به حساب یورویی باید تسویه شود. بلافاصله مبلغ تسویه باید در ژنیک ثبت شود و رسید آن به بقیه ی مدارک رزرو ضمیمه گردد.
در صورتی که ویزای مسافر ریجکت شود چه هزینه هایی شامل او خواهد شد؟
در صورت ریجکتی ویزا اگر زمان این اعلام ریجکتی درست باشد و هزینه ی اضافی بابت جریمه اعمال نشده باشد مبلغ 25 یورو (برای هر نفر) کسر خواهد شد و سپس در صورت تطابق با اینویس هفتگی یوروپاموندو اطلاعات رزرو برای استرداد تحویل داده میشود.
قوانین و مقررات کنسلی چیست؟
در صورت کنسل شدن تور به هر دلیلی از سمت آژانس یا مسافر قوانین و جرایم کنسلی به شکل زیر میباشد:

21-30 روز قبل از شروع تور 10% کسر میگردد

20-11 روز قبل از شروع تور 20% کسر میگردد

10-3 روز قبل از شروع تور 30% کسر میگردد

48 ساعت قبل از شروع تور 50% کسر میگردد

No show 100 %( سوخت کامل)
آیا تور ها پشتیبانی می شوند؟
در حین سفر
دو راه ارتباطی برای حل مشکلات تورها در حین سفر وجود دارد که یکی روبات یوروپاموندو europamundo botدر تلگرام و دیگری شماره واتس اپ +34 660 485 501
این دو شماره برای رسیدگی به مسائلی مانند پیدا نکردن ترانسفر،رزرواسیون هتل و یا سایر مواردی میباشد که مربوط و قابل حل باشد.البته توجه داشته باشین که در حین سفر باید شماره رزرو خور را برای رسیدگی به مشکلات احتمالی همراه داشته باشید.
البته ما در هنگام رزرو شماره واتس اپ و ایمیل آژانس را وارد می کنیم که در صورت هماهنگی هر موردی با خودشان در ارتباط باشند.اما بهتر است که شماره مسافر برای ارتباط مستقیم با وی در رزرو ثبت شود

بعد از سفر
بعد از سفر مسافرین میتوانند در سایت یورواموندو ، قسمت مای تریپ اطلاعات تلفن خود را وارد کنند و حتی آلبوم عکس های سفر خود را درست کنند تا در صورت سفر دوباره با یوروپاموندو 5% تخفیف بگیرند. فرم نظر سنجی بعد از سفر برای آژانس مربوط ارسال خواهد شد که نظر مسافر را در مورد سفرشان به ما بگویند مسافر را در لیست مسافران پر تکرار در آرمان ثبت میکنیم تا تور ها و آفر های بعدی ا ب آنها اطلاع دهیم.
نحوه رزرواسیون تورها به چه صورت است؟
آژانس هایی که ساین دارند:
آژانس هایی که ساین دارند میتوانند بعد از ورود به سایت در قیمت آژانس ها لاگین کنند ، روی قسمت رزرو/ جدید کلیک کرده اسم تور مورد نظر را سرچ میکنیم /تاریخ را انتخاب میکنیم و بعد از پر کردن همه ی اطلاعات اطلاعات پاسپورت مسافران را به صورت دقیق وارد کرده و رزرو ثبت میکنیم . این رزرو شما تا 72 ساعت در قسمت pre bookings میماند و برای تایید نهایی آن باید ما تعطیلات رویایی ارتباط بگیرید.
همکارانی که ساین دارند چطور پیشنهاد درخواست تور را تایید کنند؟
پس از ورود به سایت از قسمت تراول ایجنسی لاگین نام کاربری و رمز عبور را وارد کرده و تایید میکنیم. در صفحه ی جدید وارد قسمت رزرو/جدید میشویم و نام تور مد نظر را وارد کرده و پس از انتخاب تاریخ مرحله به مرحله اطلاعات را وارد کرده و درنهایت ثبت میکنیم.رزرو 72 ساعت در سیستم میماند و پس از پرداخت 50% به تعطیلات رویایی تور کانفرم میشود. پس از اینکه آژانس رزرو خود را در قسمت پیش رزرو ثبت کرد به تعطیلات رویایی اطلاع داده و ما از سایت قسمت رزرو/کوت ها درخواست چک میشود و در صورت اوکی بودن 50% مبلغ کل تور –نقدی یا پرداخت به حساب- باید دریافت شود و سپس تور کانفرم میشود)
آژانس هایی که ساین ندارند چطور باید رزرو کنند؟
سایت را سرچ میکنید و وارد قسمت find your tour / مولتی فیلتر میشوید و تور مورد نظر را پیدا میکنید روي كوت توركليك كرده و پس از انتخاب تاریخ یکی یکی مراحل را پیش رفته و در آخرین قسمت Yes, I wish a Quote identifier را انتخاب میکنید تا درخواست شما برای ما ارسال شود و سپس پس از اعلام کدی که سایت به شما میدهد ما تور را برای شما کانفرم میکنیم
روش تایید تور برای همکارانی که ساین ندارند چگونه است؟
پس از اینکه آژانس درخواست خود را در سایت ثبت کرد به تعطیلات رویایی اطلاع داده و ما از سایت قسمت رزرو/کوت ها درخواست چک میشود و در صورت اوکی بودن 50% مبلغ کل تور –نقدی یا پرداخت به حساب- باید دریافت شود و سپس تور کانفرم میشود

برای اینکه دو رزرو را باهم لینک کنیم فقط کافیست وارد یکی از رزرو ها وارد قسمت agency id شویم شماره رزرو دیگر را وارد و ثبت کنیم.

پس از دریافت اطلاعات پرواز از آژانس در سایت وارد رزرو شده و در قسمت ثبت اطلاعات ترانسفر اطلاعات پرواز و ساعت ورود و فرودگاه مقصد را وارد کرده و ثبت میکنیم .
© 2018 Europamundo . All Rights Reserved.